Proběhl poslední DAB Alumni klub akademického roku

Blíží se konec semestru a tak jako každý rok, studenti mají spoustu práce s odevzdáváním projektů, psaním testů a přípravou na zkoušky. Proto jsme opět připravili poslední letošní akci už v dubnu a nechali všem kolegům dost času na školu.

Po úspěšném akademickém roce nabitém přednáškami, workshopy a networkingy jsme na poslední setkání připravili tradiční Kahoot kvíz a trochu si zasoutěžili. Účastníky čekala řada otázek, jak jinak než především s datovou tématikou. Dostalo se ale i na otázky ohledně školy, událostí akademického roku a proběhlých akcí klubu. Kdo každý měsíc zavítal na DAB Alumni klub, měl značnou výhodu a lépe se mu soutěžilo, a to například o bezdrátovou myšku nebo poukaz do sítě Ambiente. Vítěz se nakonec našel, bylo to ale těsné a bylo vidět, že si účastníci z celoročních přednášek odnesli bohaté vědomosti.

Po dokončení programu a zhodnocení roku jsme se opět bavili jako spolužáci. O státnicích, diplomových pracích, probíhajících stážích nebo o výjezdech na Erasmus. Při networkingu jsme debatovali také o novém datovém oboru na FIS VŠE – Aplikovaná datová analytika a umělá inteligence. Všem budoucím prvákům ho závidíme a přejeme jim hodně štěstí s umělou inteligencí!

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří v uplynulém akademickém roce přišli na akce DAB Alumni klubu a pomohli tak budovat studentskou datovou komunitu. Velké díky patří i těm, kteří sdíleli své know-how a přišli nám a našim spolužákům přednášet.

Proběhl poslední DAB Alumni klub akademického roku
  • Autor: Dan Hrdý
  • Vytvořeno:
  • Poslední aktualizace: