Jak jdou dohromady data a soft skills? Nejen to prozradil v Datové kuchyni Petr Fabera
Datovou kuchyni Oty Novotného tentokrát navštívil Petr Fabera, CFO společnosti Ušetřeno.cz, datový manažer se zkušenostmi z vyšších pozic v ČSOB a absolvent pražské VŠE, na které následně studoval i MBA program Data & Analytics for Business Management. Petr aktivně podporuje současné studenty a nově vstupuje i do role kantora.
V Datové kuchyni si Ota s Petrem povídali o roli datového analytika v bankovním sektoru, významu kombinace soft a hard skills a o důležité schopnosti převést businessové myšlenky do technických řešení. Diskutovali také o tom, jaký význam má pro manažery porozumění rozdílům mezi lidmi v týmu.
Petr byl na své cestě vždy otevřený příležitostem a výzvám a jeho příběh je tak nabitý motivací. Poslechnout si ho můžete na Spotify, Apple Podcasts a YouTube Podcasts.
Přejeme příjemný poslech plný inspirativních chutí.
