Veronika Špryslová, data solution architekt o svém studiu datového MBA

V MBA programu Data & Analytics for Business Management powered by KPMG (DABM) věříme, že tou nejlepší cestou, jak získat kvalitní manažerské MBA vzdělání, není jen učit se od akademiků, ale hlavně pracovat spolu s lidmi, kteří řídí a realizují praktické projekty v oblasti business analytiky. To potvrzuje ve své referenci i Veronika Špryslová, data solution architect v Bizztreat.

“Ke studiu datového MBA jsem se rozhodla, protože jsem si potřebovala utřídit myšlenky – přijít na to, kam se chci dál posouvat. Pracovala jsem jako BI analytička a vývojářka a chuť se posunout do solution architektury mě ve finále přivedla ke studiu,” říká Veronika.

Studentky a studenty datového MBA motivuje ke studiu příležitost k podnikání, kariérní postup nebo osobní rozvoj. Při studiu si vyzkoušíte pokročilé metody, osaháte datové sklady nebo potkáte snad všechny profese, které se kolem dat pohybují. Kromě MBA titulu vám po studium zůstane aktivní alumni komunita absolventů.

“Nejvíc na tom oceňuji to, co jsem se naučila ohledně businessu a i to, že jsem měla možnost se intenzivně potkávat s lidmi, kteří byli právě businessově zaměření, tedy v pozici mých klientů. Viděla jsem, jak nad daty přemýšlí oni a měla jsem možnost vidět celou problematiku i z jejich strany. Probírat s nimi jednotlivá témata mi pomohlo se naučit data solution architekturu prodávat.”

MBA program připravuje studenty na role špičkových profesionálů, kteří jsou schopni propojovat data, analytiku a business do jednoho celku a s jejich pomocí řídit inovace a transformaci firem. Lze ho doporučit každému, kdo má zájem o datovou problematiku a zároveň ocení praktickou a aktivní výuku s experty z akademického i firemního prostředí.

Tak na nic nečekejte a pusťte se i vy do jediného skutečně datového MBA ve střední Evropě. Přihlášku pošlete na: https://www.databusiness.cz/dabm/mba-registrace/