Máme 14 nových absolventů datového MBA! Promoce byla veselá i nostalgická

Ve čtvrtek 15. června proběhla slavnostní promoce absolventů MBA, kteří své studium zahájili ve školním roce 2021/2022. Uskutečnila se tradičně v krásných zahradních prostorách pražského hotelu Castle Residence.

Výjimečně ryze mužský ročník předstoupil před předsednictvo složené z akademiků i zástupců firemních partnerů programu z KPMG, ČSOB a ŠKODA Auto ve stylových talárech za doprovodu Dvořákova Nového světa v podání kvarteta Heidi Vacek. To následně doprovázelo známými skladbami z oblasti klasické i populární hudby celý podvečer.

Po úvodu vyučujícího Martina Potančoka se slova chopil Dušan Chlapek z Fakulty informatiky a statistiky VŠE, který na úvodní skladbu navázal svým proslovem: „Doufám, že znalosti, které jste nabyli v průběhu studia, nám tady pomohou vytvořit nový, lepší svět.“

Za absolventy promluvil Jiří Srp.  „Studium nás posunulo mimo naši komfortní zónu. Díky patří mentorům, rodinám i přátelům,“ nezapomněl vzpomenout fakt, že studium MBA může být náročné i pro blízké studenta, kteří pomáhají spoluvytvářet vhodné podmínky pro studium.  S úsměvem poděkoval i cateringové firmě, která se v průběhu celého studia starala o chutné občerstvení. „Bez řízků, tortil a kofeinu by to nešlo.“

„Rozumíte datům a máte moc. Budu rád, když ji budete používat pro dobrou věc. Přeji vám hodně štěstí a dobré intuice podpořené těmi správnými daty,“ dodal po předání diplomů na závěr zakladatel datového MBA Ota Novotný.

Do brzkých večerních hodin se absolventi se svými rodinami a hosty veselili u dobrého jídla a vína, jak můžete vidět v přiložené fotogalerii.  Do pozdních hodin následně zřejmě proběhla jejich páteční „studentská“ oslava, na kterou se všichni s trochou nostalgie moc těšili. Na té jsme ale už s objektivem chyběli.

Všem absolventům gratulujeme a doufáme, že se budeme vídat i v nadcházejícím školním roce na pravidelných večerních setkáních MBA Alumni klubu.

Máte odvahu vydat se mimo komfortní zónu a získat při tom nové profesní kontakty i přátele? Zjistěte více o MBA programu Data & Analytics for Business Management powered by KPMG.