Studenti MBA za sebou mají poslední výukový blok. Závěr semestru byl tradičně velkolepý

Závěrečný blok výuky datového MBA se každoročně těší té nejlepší odezvě. Stejně jako v uplynulých letech, i tentokrát ho spolu s Pavlem Zimmermannem vedl speciální host Alexander Fred-Ojala z partnerské University of California-Berkeley.

Blok nazvaný Data X pod taktovkou charismatického švédského startupisty a odborníka na AI, Data Science a Blockchain trval 5 dní, během kterých se studenti seznámili s různými technikami pro analýzu dat a prediktivní modelování. Vyzkoušeli si vybrat vhodnou analýzu pro konkrétní problémy, implementovat ji a nakonec výsledky interpretovat. Výjimečné prostory pro výuku poskytl partner ČSOB, kterému tímto děkujeme.

Ve slavnostním duchu proběhlo i poslední setkání MBA Alumni klubu. Odehrálo se na terase úžasné centrály ČSOB na Radlické, jejíž obě oceňované budovy si studenti hned v úvodu pětidenního bloku prošli v rámci komentované prohlídky.  Na terase nás čekalo grilování, dobré víno a networking, na který tentokrát kromě studentů a absolventů zavítali i vyučující a partneři datového MBA. Panovala příjemná, uvolněná atmosféra, ve které se už zrcadlily první střípky očekávaných letních prázdnin.

Podívejte se sami v přiložené fotoreportáži Martina Weinpolda.

Více o studiu datového MBA na VŠE i o podmínkách pro přijetí se dozvíte zde.